חדשות

15/2/2018

לחברת 'מגם בטיחות', בשליטת קבוצת מפטגון, מוצר ייחודי וחכם- גומי אוטם עצמו מאליו. זהו מוצר ייחודי המשמש כמגן על מיכלי דלק של רכבים צבאיים. כך למשל, אם כדור עד קוטר של 20 מ"מ חודר את הגומי המגן, הוא  נאטם מעצמו ומגן על המיכל לטובת המשך הפעילות והצלחת המשימה. מיכלי הדלק הגמישים משולבים ברכבי לחימה משוריינים, מטוסים, כלי טיס בלתי מאוישים, תחנות דלק ניידות וסטטיות ואפילו ספינות. בכך אנו מספקים פתרון בטוח ויעיל,  גמישות (מותאם בקלות לכל מקום), חוזק (מסוגל לשאת עומס של עד 620 גלונים), פשטות (הליך תיקון אפילו בשדה), עמידות לאורך זמן (עד 15 שנים), ניצול דינמי של החלל, תוך התאמה לדרישות הלקוח.

התכונות הללו העמידו את מיכלי הדלק הגמישים של מגם כפתרון נבחר עבור מעצבים ומהנדסים של כלי רכב יבשתיים, קרקעיים וים, וכן מטוסים אזרחיים. יפה, נכון?

לפרטים נוספים ניתן לפנות: info@magam-safety.com

magam
6/2/2018

הידעתם? לוחית המספר של כלי הרכב, משמשת לשיטת מעקב המונית. באמצעות מערכת ה-LPR המאפשרת שימוש בפונקציית זיהוי תווים של אותיות ומספרים אופטיים על גבי תמונות מצולמות (License Plate Recognition).
זיהוי תווים אופטי מהווה פתרון יעיל ומשמעותי למגוון תחומים כמו בקרת כניסה לרכבים, חניונים בתשלום, אכיפה וגבייה, וכן, גם ביטחון והגנה על מתקנים, משרדים ומבנים. חברות ומפעלים רבים נוטים לשלב אחד מהשימושים הרבים של השיטה לטובת ניהול יעיל וביטחון בעסק. מערכות אלו נפוצות מאוד ונמצאות בשימוש יחד עם מצלמות אבטחה בעלות טכנולוגיית אינפרה- אדום (IR) המאפשרות לצלם תמונה וללכוד את מספר הרישוי בכל שעות היממה, כך שהזיהוי האישי יכול לשמש גם כהחתמת כרטיס נוכחות של העובדים, בקרת כניסה של אנשים רשומים ועוד. מערכות אלו מבצעות מעקב ורישום של תנועות קבוצת רכבים או יחידים ומאפשרות זיהוי פרסונאלי המעצים את מערך האבטחה ויעילותו.
כן, שירות מקצועי נוסף מבית קבוצת מפטגון.

LPR
4/2/2018

איך מתמודדים עם פרויקט מורכב? במקצועיות, זהירות ומחשבה מראש על כל פרט!

במסגרת פרויקט מורכב במפעל 'סנו' בהוד השרון, קיבלנו על עצמינו משימה מאתגרת של הולכת מי חמצן משלב קבלת החומר בנקודת הפריקה של המיכליות, הולכתו למיכל אחסון בנפח של 30,000 ליטר ובהמשך, חלוקתו לשלושה מיכלי ייצור של חומרי גלם.

הפרויקט החל משלב אפיון הנדסי של המערכת, דרך תכנון מפורט עד לשלב הביצוע וכמובן, הפעלת המערכת. העמדנו בפרויקט זה צוות מכני שביצע את כל עבודות הצנרת והצבת הציוד, כאשר במקביל לצוות זה עבדו  גם צוותי חשמל מכשור ובקרה מטעמינו.

תהליכי ייצור ועבודה עם מי חמצן בריכוז של 35% הינם תהליכים מורכבים ומסוכנים הדורשים ירידה לפרטים לכל אורך הפרויקט.

מחלקת הבקרה שלנו עתידה להתממשק עם מערכת הבקרה של המפעל ובנוסף, זכינו גם בעבודת האחזקה המכאנית של המפעל באופן שוטף.

תודתנו שלוחה לחברת 'סנו'- על שיתוף הפעולה המקצועי והבעת האמון לכל אורך הדרך.

sano
29/1/2018

בחודשים האחרונים הנהלת קבוצת מפטגון בחנה השקעה במפעל 'מג"מ בטיחות' המתמחה בייצור מוצרי גומי ומוצרים שונים לתעשייה הביטחונית. בכלל זה, ייצור חליפות לחץ לצוותי אוויר, מיכלי דלק מתקדמים, מצנחים ומוצרים ייחודים מגוונים. זהו אחד המפעלים החלוציים בתחום המוצרים לתעשיות הביטחוניות (הוקם ב- 1934).

לאחר שההשקעה נמצאה מתאימה לפיתוח העסקי של הקבוצה, מפטגון נרתמה לקחת חלק פעיל ומוביל בהבראת המפעל והחזרתו לייצור מלא. החברה פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם צבא ההגנה לישראל ופותרת את האתגרים של החייל העתידי תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות.

מתוך תחושת גאווה ושליחות אנו מקבלים בברכה את 'מג"מ בטיחות' למשפחת מפטגון ובטוחים שנדע הצלחות ושגשוג.

Magam Safety logo
12/12/2017

התחום הסולארי בחטיבת הקבלנות של קבוצת מפטגון החל בביצוע פרויקט לטובת הקמת שדות לייצור 70 מגה ואט חשמל ע"י אנרגיה סולארית (פוטו וולטאי (PV –.
במסגרת הפרויקט מבוצעות עבודות ביסוס והתקנה של קונסטרוקציה ופאנלים סולאריים ב- 9 אתרים ברחבי הארץ. אנו אמונים על נעיצה, התקנת הקונסטרוקציה של עשרות אלפי פאנלים סולאריים באמצעות חברת 'מקור פתרונות'.
קבוצת מפטגון מקדמת ומשקיעה בניהול פרויקטים בראייה סביבתית של אנרגיה מתחדשת וטכנולוגיות מקדמות איכות סביבה.

solar department
12/12/2017

חברת 'עין דור', מקבוצת מפטגון, גאה ונרגשת עם קבלת חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט!
חותם זה מהווה אות אמון שלD&B, אשר ניתן רק לחברות הנבחרות בתהליך מחמיר ע"פ קריטריונים שונים, ביניהם וותק החברה, מס' עובדים, העדר תביעות משפטיות, מוסר תשלומים גבוה, העדר תלונות מצד ספקים ועוד…
לפני כ-9 שנים חברת 'עין-דור' נרכשה על ידי מפטגון. מאז, משנה לשנה, מצליחה 'עין-דור' להגיע להישגים רבים. חותם האמינות מטעם 'דאן אנד ברדסטריט' הינו הוכחה נוספת לכל אלו.
מנכ"ל חברת 'עין-דור', שלומי סולומון, מודה ללקוחות החברה על האמון לאורך השנים וכמובן, לכל העובדים והמנהלים השותפים להצלחה.

mark
12/12/2017

קבלו את… Meptagon Advanced Technologies!

כן, שם חדש לתחום שאיחד את מחלקת סקיורטי ובקרה ומשקף את פעילות המחלקה בהווה ובעתיד, תחת ניהולו של מיקי לביא.

תחום הבקרה מתמחה בפרויקטים של בקרה ו-BMS, תכנות בקרים, I/O ואיסוף נתונים ובכך מספק פיקוח מקיף ובזמן אמת של תהליכים במפעל וניהול מבנים. כך למשל, היכולות שלנו באוטומציה תעשייתית באות לידי ביטוי בפיתוח, תכנון ויישום מערכות ומוצרים לניטור ובקרה, כולל מערכות אוטומציה ובקרה תהליכית. אספקת פתרון שליטה ובקרה לכל סוגי הייצור כולל תוכנה של ממשק אדם-מכונה (HMI).

בתחום הסיקיורטי מנהלים פרויקטים משלב זיהוי צרכי הלקוח ועד לפתרון מקיף בשיטת "מפתח" (Turnkey), החל מהכנת תכנית אבטחה הכוללת ניתוח איומים וסקר סיכונים ועד למתן פתרון מלא ללקוח.

מספקים פתרונות טכנולוגיים שונים, אינטגרציה בין מערכות, תוכנות שליטה ובקרה ופיתוח תוכנות ייעודיות, פתרונות טכנולוגיים כגון : מערכות בקרת כניסה, LPR ,RTLS, פריצה וגילוי, גדר אלקטרונית, מערכות טלוויזיה במעגל סגור הכוללות ניהול וידאו, מצלמות HD, מערכות אנליטיות ואחסון מידע ומערכות כריזה מבוססות IP.

המחלקה בשלבי התרחבות לאפיקים חדשים הכוללים פתרונות מתקדמים בתחומים נוספים.

אמרו מעתה: Meptagon Advanced Technologies-

We See Further…

Advanced Technologies
12/12/2017

חברות 'עין-דור' ו– 'IN.P.C.' שלנו גאות להציג: מכשיר חדש מבית היוצר של ROSEMOUNTH.A.R.T Highway – Addressable Remote Transducer. מכשיר המאפשר הכנסת נתונים ואבחון תקלות במכשירי השדה באמצעות תוכנה הקרויהHART . פרוטוקול 'הארט' הינו הפרוטוקול התעשייתי הפופולרי ביותר כיום ונקרא 'פרוטוקול חכם'. 'חכם' על שום ההתחברות המתבצעת על ידי זוג חוטים המשמשים ליציאת הזרם ואספקת המתח, כך שהמפעיל יכול לראות, לכייל וגם לדמות ערכים נמדדים כמו: לחץ, טמפרטורה, מפלס, זרימה, מ"ק/שעה וכו'. המכשיר עצמו מדמה "אות דיגיטלי" המומר לערכי המדידה המקוריים של המכשיר בתצורה המכוונת: בר, מעלות צלסיוס, מ"מ מים וכדומה. הפרוטוקול משלב תקשורת אנלוגית ודיגיטלית, שיתרונה הבולט ביותר מעצם יכולתה לתקשר על זרם שלmA 4-20. לאחרונה רוזמאונט פיתחה מוצר חדש עם יכולות גבוהות יותר, ה- AMS TREX, המאפשר:

· מסך מגע גדול ומבריק
· לוחות מחוונים משופרים של התקנים
· אפשרות חיבור ללא נגד
· אפשרות אבחון ללא חיבור מד זרם
· USB אלחוטי עם מנהל התקן v13.5
· הפקת דוחות 'אימות' לתוצאות המדידות- Configuration Reports

לפרטים נוספים ורכישה, ניתן לפנות לאיציק צבי, מנהל מכירות מכשור לתעשייה: isaact@endor.co.il  או 058-4946951

Addressable-Remote
12/12/2017

8 וחצי דונם, 3 קומות  ו- 5 קווי ייצור של מפעל הבמבה החדש המתוכנן לקום בקרית גת. קבוצת מפטגון זכתה להיות שותפה להקמת התשתיות המורכבות של פסי הייצור. מערך שלם של צנרת, משאבות, מחליפים חום, הקמת תשתיות לפסי הייצור הכוללות אוויר דחוס, שמנים, תשתיות, מערכות מים חמים, שמן תרמי, קיטור ואפילו דאבל ג'קט- צינור בתוך צינור עם מעטפת מחוממת, תוך מתן דגש על איכות בסטנדרטים גבוהים. בהצלחה!

bamba