חדשות

12/12/2017

חברות 'עין-דור' ו– 'IN.P.C.' שלנו גאות להציג: מכשיר חדש מבית היוצר של ROSEMOUNTH.A.R.T Highway – Addressable Remote Transducer. מכשיר המאפשר הכנסת נתונים ואבחון תקלות במכשירי השדה באמצעות תוכנה הקרויהHART . פרוטוקול 'הארט' הינו הפרוטוקול התעשייתי הפופולרי ביותר כיום ונקרא 'פרוטוקול חכם'. 'חכם' על שום ההתחברות המתבצעת על ידי זוג חוטים המשמשים ליציאת הזרם ואספקת המתח, כך שהמפעיל יכול לראות, לכייל וגם לדמות ערכים נמדדים כמו: לחץ, טמפרטורה, מפלס, זרימה, מ"ק/שעה וכו'. המכשיר עצמו מדמה "אות דיגיטלי" המומר לערכי המדידה המקוריים של המכשיר בתצורה המכוונת: בר, מעלות צלסיוס, מ"מ מים וכדומה. הפרוטוקול משלב תקשורת אנלוגית ודיגיטלית, שיתרונה הבולט ביותר מעצם יכולתה לתקשר על זרם שלmA 4-20. לאחרונה רוזמאונט פיתחה מוצר חדש עם יכולות גבוהות יותר, ה- AMS TREX, המאפשר:

· מסך מגע גדול ומבריק
· לוחות מחוונים משופרים של התקנים
· אפשרות חיבור ללא נגד
· אפשרות אבחון ללא חיבור מד זרם
· USB אלחוטי עם מנהל התקן v13.5
· הפקת דוחות 'אימות' לתוצאות המדידות- Configuration Reports

לפרטים נוספים ורכישה, ניתן לפנות לאיציק צבי, מנהל מכירות מכשור לתעשייה: isaact@endor.co.il  או 058-4946951

Addressable-Remote
12/12/2017

8 וחצי דונם, 3 קומות  ו- 5 קווי ייצור של מפעל הבמבה החדש המתוכנן לקום בקרית גת. קבוצת מפטגון זכתה להיות שותפה להקמת התשתיות המורכבות של פסי הייצור. מערך שלם של צנרת, משאבות, מחליפים חום, הקמת תשתיות לפסי הייצור הכוללות אוויר דחוס, שמנים, תשתיות, מערכות מים חמים, שמן תרמי, קיטור ואפילו דאבל ג'קט- צינור בתוך צינור עם מעטפת מחוממת, תוך מתן דגש על איכות בסטנדרטים גבוהים. בהצלחה!

bamba
28/11/2017

תקענו יתד גם בשבדיה! פרויקט בתחום ה- SECURITY  של חטיבת מערכות האבטחה בקבוצת מפטגון הסתיים לאחרונה בהצלחה. במסגרת הפרויקט עבור חברת הייטק בינלאומית, הותקנו מצלמות ושודרגה מערכת בקרת הכניסה (ACS) במשרדי החברה בשטוקהולם.
ועוד מהקור השבדי… יצאנו לדרך עם פרויקט שדרוג ותוספות מצלמות עבור סניף נוסף של אותה חברה, כמו גם בקרת כניסה ומערכת פריצה.

Stockholm
22/11/2017

שמעתם פעם על מעבדה חדשה ומדוגמת שמחכה לציוד? הנה, אצלנו זה קורה.
חטיבת ההנדסה בקבוצת מפטגון תכננה מעבדה עבור לקוח מתחום הפארמה בפרויקט משולב מערכות: אדריכלות נקיה, צנרת, חשמל, מיזוג אויר, בטיחות ומערכות נוספות.
לאחר שהתכנון והעיצוב קרמו עור וגידים, מחלקות הניהול והקבלנות שלנו הצטרפו לפרויקט לטובת ביצוע משלים ומדויק.
זה אחד היתרונות המובהקים בעבודה עם קבוצה המספקת מומחיות הן בהנדסה, ניהול וביצוע והן באפיון מדוייק וייבוא מוצרים לחדרים נקיים על ידי חברת הבת שלנו, 'עין-דור'. בצורה זו, הביצוע החל בשטח בשלב מוקדם, כך שניתנו פתרונות בזמן אמת. שילוב כוחות זה הוא שאפשר לנו למסור את הפרויקט לידי הלקוח שלושה חודשים לפני הגעת הציוד!! זו הבשורה שלנו- ממשק בין תכנון לביצוע תוך הליך ההקמה מייעל את העבודה, מדויק יותר ומהיררררר…….
כעת נותר לזרז את הגעת הציוד

supply
22/11/2017

לא מזמן, מהדורות החדשות דיווחו על מתקן אסטרטגי שפסק לעבוד כתוצאה מנזילה. התחקיר העלה שהנזילה התרחשה בנקודת כשל בריתוך צינור לסעפת (Manifold – צינור ראשי עם פיצולים). כן, גם מתקן גדול ואסטרטגי שכזה יכול להיות מושבת כתוצאה מנזילה. ריתוך זה הוא שמהווה את הבסיס לפעילותו הרציפה של המתקן כולו. כאשר מבצעים פעולת חדירה של צינור מקוטר קטן לצינור בקוטר גדול ממנו, נוצרת נקודת כשל. אולם, כאשר מייצרים את הסעפת בצורת משיכה כלפי חוץ, מתגברים על נקודת כשל זו.
איך עושים זאת? בשיטה ייחודית הבאה לידי ביטוי במכונת Tdrill.
קבוצת מפטגון גאה להציג- מתודה למשיכת החומר ממנו עשוי הצינור כלפי חוץ ויישור פני השטח וזאת, ללא פגיעה בתכונות החומר הנחדר. לא עוד שימוש בחום בריתוך פנימי נסתר מהעין המחליש את החומר. לא עוד כשלים!
לצורת המשיכה והשימוש בקור, יש יתרונות גדולים:
• אין פגיעה בשטח הפנים של הצינור.
• הפחתת הפגיעה הטרמית בפני הצינור – שמירה על חוזק הצינור.
• אין שינוי בתכונות הכימיות של החומר ממנו עשוי הצינור.
• הקטנת חיכוך הזרימה כך שמצריך פחות אנרגיה להנעת הנוזל.
• ריתוך ההשקה לצינור החדש מתבצע ביעילות ובפשטות ומאפשר ביצוע בדיקות איכות NDT ע"י X-RAY.
מעוניינים לראות במו עיניכם? בבקשה-
(המכונה שייכת לקבוצת מפטגון, לשעבר KSI)

https://www.youtube.com/watch?v=SWwaXwo3FVk

tdrill
5/11/2017
מחלקת החשמל, מכשור ובקרה של קבוצת מפטגון הקימה צנרת דגימה לבדיקת תהליך אצל לקוח גדול מתחום המיקרואלקטרוניקה. אין בכך כל חדש, אלא שהפעם מדובר בפרויקט מורכב ביותר היות וצנרת הדגימה התחברה למתקן בקרה משמעותי ובעל ערך לפרויקט כולו. מדוע משמעותי? במתקן זה נעשתה השוואה אנליטית מדוקדקת של איכויות הגזים השונים בעזרת בלוני גז שעברו כיול מדויק. לשם כך, נדרשה פריסה של הצנרת בגליל לאורך 130 מ' ברצף, במיומנות מיוחדת ללא כל חיבור או ריתוך, על מנת לשמור את הצנרת ישרה כסרגל לכל אורך התוואי.
חשיבה על כל פרט, תכנון מדוקדק וייצור מתקן מיוחד לפריסת הצנרת כגליל, הובילו לביצוע עבודה מקצועית ומדויקת לשביעות רצון מלאה של הלקוח. המערכת המורכבת נמסרה בימים אלו.
קיבלנו אישור- המערכת פועלת בצורה מיטבית!
electrical
26/10/2017

יוצאים לדרך!! בשעה טובה קבוצת מפטגון חתמה על הסכם נוסף לביצוע פרויקט כקבלן ראשי (GC) והפעם במתקן אסטרטגי חשוב בדרום. עבודות ההנדסה האזרחית כוללות: הריסת מבנה קיים, פירוק רגיש של המערכות הקיימות, בינוי לצורך הקמת מתקן לשינוע ואחסון, הקמת מבנה ובו מערכות אוויר דחוס ושינוע שפכים, עבודות עפר, בניית מתקן מסועים ו … איך לא? פיתוח שטח! הצפי לסיום ברבעון השני לשנת 2018. בהצלחה!!

General Contractor
24/9/2017

איך פותחים שנה? בשיתוף פעולה עם חברת נובל אנרג'י בפרויקט אסטרטגי!

קבוצת מפטגון תבצע מגוון עבודות אלקטרומכניות הכוללות פירוק מיכלי פלדה והתשתית הקיימת, כמו גם התקנות הצנרת, החשמל והמיכשור למיכלים החדשים. הכל, תחת סטנדרטים נוקשים של בטיחות ואיכות, לוח זמנים צפוף ובמורכבות רבה. בדיוק כמו שאנחנו אוהבים.

Noble energy
10/9/2017

חברת .IN.P.C מקבוצת מפטגון היתה שותפה לכנס 'מיכשור, אוטומציה ובקרה' שנערך השבוע בכפר המכבייה. כמפיצים הבלעדיים של מערכות המכשור, האנליטיקה והבקרה של חברת Emerson בישראל (Rosemount Fisher, DeltaV), היתה לנו הזכות לשתף את באי הכנס בידע ובניסיון המצטבר שלנו, בין היתר בנושאים כגון: 'חידושים מעולם הבקרה', 'מדידות תהליך ומכשור לגז טבעי' ואפילו 'הסייבר – הגנה על מערכות בקרה'.

ההרצאות הועברו ע"י מהנדסי חברת .IN.P.C ונציגי הנהלת Emerson שהתארחו בביתן. התגובות להרצאות, העניין שקיבלנו וההד החיובי, הינן הוכחה נוספת לכך שפתרונות האוטומציה התהליכית של יצרן עולמי כמו Emerson מהווים את חזית הטכנולוגיה לתעשייה ונחשבים ל – "STATE OF THE ART" בשיפור תהליכי יצור ובקרתם.

ברצוננו להודות למארגני הכנס ולמשתתפים הרבים שפקדו את הביתן ואת ההרצאות.
כמו תמיד, אנו עומדים לרשותכם בכל עת- info@inpc.co.il

Conference
23/7/2017

מתחילים בפרוגרמת בטיחות, תכנית אדריכלית, ממשיכים בתכנון אזרחי, חשמל ותקשורת, כיבוי אש וגילוי אש, מיזוג אויר, תכנון צנרת נקייה (High Purity) עבור מערכת הגזים המיוחדים ועבור מערכת המים המטוהרים.

כל אלו משלימים מעבדה שתוכננה בקפדנות עבור אחד מלקוחותינו בישראל על ידי חטיבת ההנדסה של קבוצת מפטגון. המעבדה משרתת את תעשיית הביוטכנולוגיה ונחנכת בימים אלו. ברכות!!

water lab